Alle verbanden van AEGEE-Enschede.
AEGEE-Enschede kent verscheidene commissies om de vereniging draaiende te houden. Zo zijn er commissies die een mooie activiteit neerzetten zoals de skireiscommissie of de congrescommissie. Maar we hebben ook commissies die ondersteunend te werk gaan zoals het PromoTeam of het Computer Operating Team die de IT faciliteiten onderhoudt.
AEGEE-ers van dezelfde lichting kunnen een Jaarclub vormen. Met je jaarclub eet je vaak samen, organiseer je activiteiten voor AEGEE en kun je deelnemen in de JC-Bierbattle.
2010
/care
Elmo
IMMENS
Kapabel
Kukeluus
Moirae
Mordacitas
Voulez-vous
2009
Ambigu
Grogans
NOES
RaRa?
VIva la VI
Wicked
2008
Bric-à-Brak
Next
Re:mix
Sisu
2007
Bijzaak
Cosy Nostra
Estrellado
Quinque Reges
2006
Boecoup
Pavos Reales
SUICide
2005
Anansi
Geronimo
Vogue
2004
De Wasbeertjes
O.M.J.C. N.U.D.S.
Vertigo
2003
Kvass
Mañana
Omerta
Pájaro Bobo
Sa'deano
Siccus
2002
Jaarclub Quintus
Korsakov
Oi Mundo
Scatenati
2001
Atomos
Bunny Thûs
Gilette
2000
Dyvanill
Walhalla
1999
S(jer)²M
1997
Trotamundos
1996
Samildánach
1994
Hyvää Yötä
1993
Met Alle Respect
1992
Los Rezagados
1991
De Botte Bijl
Limited Edition
That's Not The Question
Binnen AEGEE-Enschede hebben we verschillende disputen. Zij zijn verticale verbanden van een groep mannen of vrouwen die samen een bepaalde band hebben. In tegenstelling tot AEGEE-Enschede hebben de disputen van AEGEE-Enschede wel een kennismakingstijd. Om alle nieuwe leden eerst de kans te geven om een jaarclub te vormen worden eerstejaars pas vanaf 1 februari benaderd om mee te borrelen.
Damesdispuut MonduDamo
Dispuut Pandemonium
Dispuut Quenouille
Heerendispuut P.C.S.A. Incognito
Herendispuut KADMOS
Naast een Jaarclub en een Dispuut kun je ook een genootschap oprichten. Dit is een losse vorm van verband rondom een bepaald thema. Genootschappen kunnen kleine activiteiten organiseren voor AEGEE-Enschede. Op dit moment heeft AEGEE-Enschede de volgende genootschappen:
Genootschap de Beerenburgers
Het Martinigenootschap
Karaokus Magnus
Leef!-genootschap
WijWillieLoempia-genootschap
Dit zijn de huizen gerelateerd aan AEGEE-Enschede. Er wonen enkel of vooral leden van AEGEE-Enschede en de bewoners hebben aangegeven AEGEE residentie te willen worden.
De erkende residenties zijn momenteel:
Huize Baumhaus
Huize Kopstoot
Maupertuis
Opdakken
Tipi Typisch
De anciens zijn de oud-leden van onze vereniging. Als je ancien wil worden moet je al minimaal 2 jaar lid zijn geweest. Jaarlijks worden een aantal borrels georganseerd, waar anciens weer met elkaar in contact kunnen komen. Daarnaast krijgen anciens de mogelijkheid om het verenigingsblad en de almanak te blijven ontvangen. Geïnteresseerden kunnen contact opgenomen worden met het bestuur via board@aegee-enschede.nl.